Producenci
Alidya 10ml +340mg

Opis
ALIDYA (NOWY AQUALYX)
ALIDYA to jedyny na świecie środek do mezoterapii zarejestrowany jako środek na cellulit. Preparat eliminuje nie tylko skutki lipodystrofii ginekomastii, ale także jej przyczyny.
Po kilku zabiegach nierówności zostają wyrównane, poprawia się koloryt skóry, miejsca wstrzyknięcia stają się bardziej napięte.
W 2014 roku na światowym rynku preparatów estetycznych pojawił się innowacyjny produkt na cellulit - ALIDYA. Lek ten został opracowany przez chirurga plastycznego, profesora Pasquale Motolose, który w 2009 roku stworzył lipolityczny AQUALYX.
Badania przeprowadzone przez profesora Pasquale Motolese, pokazały, że czynnikiem przyczyniającym się do powstania cellulitu, jest obecność pozakomórkowych jonów toksycznych oraz zmiany odkładane w wyniku mikrokrążenia naczyniowego.
Działanie Alidya realizowane jest z wykorzystaniem solubilizacji, a więc usunięcia tych pozakomórkowych elementów toksycznych, a także przywrócenia homeostazy normalnych komórek, co klinicznie przekłada się na poprawę obszarów dotkniętych lub predysponowanych do rozwoju cellulitu .
Wskazania
- Zapobieganie i leczenie lipodystrofii gynoidów (zapalenia tkanki łącznej)
- Redukcja cellulitu i wgłębienia na skórze
- Ogólna poprawa wyglądu skóry
Efekty
- Normalizacja przepływu limfy
- Poprawa mikrokrążenia w skorygowanej strefie
- Przywrócenie składu macierzy międzykomórkowej
- Normalizacja funkcji komórek tłuszczu podskórnego
- Wzmocnienie zaopatrzenia naskórka w tlen
- Przyspieszenie metabolizmu w tkankach, a co za tym idzie, aktywne rozpuszczanie i wydalanie produktów życiowej aktywności komórki
- Normalizacja pH skóry właściwej
- Poprawienie kolorytu skóry
- Korekta objętości obszarów problemowych
Skład
- Żel Poliaminoacidico D - (+) glukopiranoza Α Kwas 1-4 glukozydowy kwas etylenodiaminotetraoctowy aminosodowy
- Bufor systemowy z korektorem sodu
- Regulator osmolarności wodorowęglanu
Opakowanie zawiera
- Środek ALIDYA jest dostępny w postaci proszku w fiolkach, ampułki zawierają rozpuszczalnik.
- Alidya, opakowanie zawierające 5 fiolek po 340 mg / jednostkę proszku i 5 fiolek po 10 ml rozpuszczalnika
- Do zabiegów zaleca się użycie igły 30G
Opinie mogą dodawać tylko zalogowani Klienci. Opinie pozytywne i negatywne wyświetlane są przez Administratora sklepu. Za każdą opinię Klient otrzymuje 25 pkt. w Programie Lojalnościowym.
Komentarzy: (0)
Darmowa dostawa już od 0 zł
Gratis do zamówienia powyżej 899 zł
Rabat 3% na pierwszy zakup tylko
dla zarejestrowanych klientów.