Probówki plastikowe bez dodatków do iPRF 10ml/2szt

Dostępność: średnia ilość
Cena: 29,00 zł 29.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4
Producent: Inne
Kod produktu: 06-0013

Opis

2 plastikowe probówki bez dodatków do pozyskiwania iPRF czyli fibryny bogatopłytkowej, z certyfikatem urządzeń medycznych 2b.

Metoda polegająca na pobraniu, odseparowaniu i podaniu pacjentowi fibryny bogatopłytkowej, wykorzystuje najbogatsze naturalne źródło czynników wzrostu płytki krwi.

FIBRYNA BOGATOPŁYTKOWA

i-PRF (Platelet Rich Fibryn) to najnowsza ewolucja zabiegów z osoczem bogatopłytkowymi! 

I PRF to iniekcyjna fibryna bogatopłytkowa, która zawiera bardziej skoncentrowane płytki krwi w porównaniu do klasycznego PRP. Ponadto przeprowadzone badania wykazują obecność w I-PRF wysokiego stężenia mezynchemalnych komórek macierzystych.

W działaniu autologicznej fibryny i jej możliwościach terapeutycznych kluczowym jest powolne uwalniane czynników wzrostu przez płytki krwi zawieszone w jej włóknach. 

Należy pamiętać, że fibryna bogatopłytkowa to nie tylko koncentrat płytkowy, ale także materiał immunologiczny gromadzący na pojedynczej błonie fibrynowej wszystkie składniki krwi sprzyjające procesowi gojenia i wzmagające odporność.  

i -PRF zawiera matrycę fibrynową spolimeryzowaną w strukturze tetra molekularnej, przyłączone płytki krwi, cytokiny i leukocyty oraz wspomniane już krążące komórki macierzyste.

Na podstawie dostępnych doniesień naukowych można zatem stwierdzić, że dzięki powolnej koagulacji wstrzykniętej w tkanki fibryny, a tym samym utworzonej  naturalnej sieci na której będą zachodziły procesy naprawcze, efektami zabiegu z wykorzystaniem I-PRF  w estetyce będą:

  • Wygładzenie zmarszczek
  • Poprawa napięcia
  • Poprawa gęstości skóry
  • Regeneracja naskórka oraz skóry właściwej
  • Zminimalizowanie procesu łysienia typu męskiego
Opakowanie zawiera:
  • 2 probówki x 10 ml

Rekomendowana prędkość i czas wirowania dla odseparowania PRF:

700 obr/min, 3 minuty

Czas od rozpoczęcia pobierania pierwszej probówki do rozpoczęcia wirowania nie powinien przekroczyć 2 minut. Inaczej krew w pierwszych probówkach zacznie koagulować i PRF nie będzie wartościowe.

Produkt laboratoryjny. Do użytku profesjonalnego dla osób z odpowiednim wyszkoleniem.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl