Sinclair HA w ofercie Hyaloo

Sinclair HA w ofercie Hyaloo

 

Poprawa kondycji skóry zależy od wielu czynników. Niezbędne jest tutaj stosowanie regularnej ochrony przeciw promieniowaniu słonecznemu, pełnowartościowa dieta, odpowiednia ilość spożywanej wody, unikanie stresu oraz pielęgnacja specyfikami o właściwym dla danego typu cery składzie. Wiele osób decyduje się jednak pójść o krok dalej i skorzystać ze specjalnych zabiegów kosmetycznych, które zredukują powstałe zmarszczki, wyrównają strukturę skóry, czy też przywrócą młodzieńczy owal twarzy. Takie kuracje możliwe są za sprawą bezpiecznych specyfików, do których zaliczyć należy preparaty marki Sinclair HA. Przeznaczone są do wypełniania ubytków i zmian skórnych, a ich konkretne właściwości i skład przedstawiamy w artykule poniżej. 

SinclairHa Complement 0,8ml

Zabieg z zastosowaniem SinclairHa Complement dedykowany jest osobom, które nieustannie próbują zredukować oznaki starzenia skóry i poprawić poziom jej nawilżenia. Odbywa się on poprzez iniekcję kompleksu substancji o działaniu regenerującym i pobudzającym komórki do syntezy białek. Zawartość 20 mg/ml kwasu hialuronowego to gwarancja głębokiego nawilżenia, które bez cienia wątpliwości, przekłada się na zdrowy i promienny wygląd skóry. I to nie wszystko, za co specjaliści doceniają wspomniany środek…

SinclairHa Complement widnieje w wielu gabinetach urody ze względu na swoje kompleksowe działanie. Można stosować go do każdego rodzaju cery, redukując przy tym oznaki starzenia na takich miejscach jak twarz, szyja, dekolt, czy zewnętrzne strony dłoni. 

SinclairHa Complement - efekty

Osoby, które zdecydowały się na zabieg z SinclaiHa Complement, mogą cieszyć się z długotrwałych rezultatów, takich jak:

  • poprawa poziomu nawodnienia,
  • redukcja drobnych zmarszczek,
  • rozjaśnienie przebarwień,
  • wyrównanie bruzd nosowo-wargowych;
  • zniwelowanie fałd,
  • uwidocznienie konturów twarzy.

Obok zachwycających efektów kuracji SinclairHa Complement, warto wyróżnić także bezpieczeństwo produkcji niniejszego środka. Tak jak pozostałe specyfiki z linii SinclairHa, preparat spełnia wszelkie niezbędne kryteria wymagane przez instytucje ochrony zdrowia, o czym świadczy uzyskanie unijnego certyfikatu CE odnoszącego się m.in. do bezpieczeństwa użytkowania. 

SinclairHa Deep 1ml

SinclairHa Deep to środek o podobnym działaniu do wspomnianego już SincalirHa Complement. Specyfik przeznaczony jest jednak do głębszych zmarszczek i nierówności, które wraz z wiekiem stają się bardziej widoczne. Co więcej, znajduje on swoje zastosowanie w zabiegach modelujących wargi, kształt nosa i kości brody. Wypełnienie wskazanych miejsc pozwala uatrakcyjnić ogólny wygląd i tym samym dodać pacjentowi pewności siebie. 

Idealny profil nosa i pełne usta bez użycia skalpela związane są z silnym działaniem kwasu hialuronowego - związku naturalnie występującego w organizmie, którego brak uwidacznia się w postaci zmarszczek, fałd i zwiotczenia skóry. Jego działanie nie tylko sprowadza się do nawilżenia skóry, ale także wzmocnienia jej gęstości i wyrównania struktury. 

SinclairHa Deep występuje jako żel zamknięty w ampułko-strzykawce, którą należy zaaplikować przy użyciu dołączonych do zestawu igieł o rozmiarze 27G ½. Takie oddziaływanie na skórę przynosi krótkotrwałe skutki niepożądane w postaci obrzęku i zaczerwienienia, które po upływie kilku dni powinno samoczynnie zniknąć. 

SinclairHa Deep 1 ml - cena

Przeglądając produkty na stronach różnych hurtowni kosmetycznych, można zauważyć, że cena za SinclairHa Deep 1 ml nie przekracza 270 PLN. W celu nabycia preparatu w jak najbardziej atrakcyjnej cenie zapraszamy do zapoznania się z ofertą na Hyaloo.pl - nie bez powodu wybierana jest przez tak liczne grono specjalistów. 

SinclairHa SubSkin 3x1ml

Wolumetria twarzy to terapia, na którą decydują się osoby w różnym wieku. Utrata owalu twarzy może wynikać bowiem nie tylko z wieku, ale często jej przyczyny to wynik długotrwałego stresu, szybkiej utraty wagi oraz dotychczas przebytych chorób. Poprzez aplikację substancji aktywnych, w tym wspomnianego powyżej kwasu hialuronowego, możemy wpłynąć na procesy zachodzące we wnętrzu komórek, co znajdzie swój skutek w napiętej i wyraźnie podniesionej skórze. 

SinclairHa SubSkin ma za zadanie wymodelować twarz w taki sposób, by kości policzkowe stały się bardziej wyeksponowane, wargi nabrały upragnionej objętości, a nos odznaczał się wymarzonym profilem. Dzięki 20 mg/ml kwasu hialuronowego i 2000 skoncentrowanych w nim cząsteczek zabieg jest w stanie także wypełnić głębokie ubytki skórne, takie jak blizny, czy bruzdy nosowo-wargowe. 

Wskazując na właściwości SinclairHa Subskin, należy zwrócić także uwagę na wchłanialność specyfiku. Jego innowacyjna molekularna formuła pozwala na wolniejszą degradację i stopniowe uwalnianie substancji, przez co efekt pozostanie z pacjentem nawet do 18 miesięcy od ostatniej sesji aplikacyjnej. Jednak by móc cieszyć się z jak najbardziej widocznych rezultatów należy przeprowadzić serię kilku zabiegów w odstępach czasowych, które w dużej mierze zależą od reakcji skóry na aplikowane substancje. 

Sinclairha Derm 1ml

Hurtownia kosmetyczna Hyaloo przedstawia także wypełniacz HA, który oddziałuje na średnio głębokie zmarszczki i jest w stanie zniwelować drobne nierówności skórne. Specjaliści z salonów urody wykorzystują go również do zabiegów modelujących kształt ust, doceniając przy tym naturalne efekty, jakie niesie za sobą aplikacja SinclairHa Derm.

W specyfiku SinclairHa Derm została zastosowana nowa technologia BRID. Polega ona na aktywacji udoskonalonych połączeń międzykomórkowych, dzięki czemu produkt można uznać za biokompatybilny środek, który przyniesie długotrwałe efekty w postaci ujędrnionej i wypełnionej skóry bez grudek i nienaturalnych wy

Zestaw zawiera niezbędne elementy do przeprowadzenia aplikacji. Znajdziemy tam dwie igły 30G ½ oraz jedną ampułko-strzykawkę ze specyfikiem o pojemności 1 ml, w którym skupione są 90 000 cząsteczki żelu na ml. 

SinclairHa Derm - skutki niepożądane 

Mimo plastycznej formy preparatu i naturalnych efektów, jakie możemy uzyskać z SincalirHa Derm, zabieg z jego wykorzystaniem może pozostawić po sobie krótkotrwałe skutki niepożądane. Jest to związane z oddziaływaniem igieł i odnosi się do takich działań ubocznych, jak zaczerwienienie, zwiększona wrażliwość, obrzęk i mrowienie. Z każdym kolejnym dniem po przeprowadzonej aplikacji, wskazane rezultaty będą coraz mniej widoczne - w tym czasie należy zwrócić szczególną uwagę na pielęgnację skóry, zrezygnować z solarium oraz sauny, a także stosować ochronę przeciwsłoneczną niezależnie od pogody na zewnątrz. 

SinclairHa - wypełniacze HA do profesjonalnych zabiegów

Wypełnianie ubytków skórnych, modelowanie owalu twarzy, redukcja zmarszczek i korygowanie kształtu ust, czy nosa - zabiegi z zastosowaniem wypełniaczy HA marki SinclairHA pozwolą na uzyskanie długotrwałych i naturalnych efektów. Nie musimy martwić się również o bezpieczeństwo produktów, które niewątpliwie zostaną docenione również przez naszych pacjentów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium