Do darmowej dostawy brakuje: [[value]] [[currency]]

Otrzymujesz darmową dostawę!

do kasy suma: 0,00 zł

 

Princess Volume 1ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 189,00 zł 189.00
Cena w innych sklepach: 249,00 zł
ilość szt.
Zyskujesz 100 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.12022
Producent: Princess
Kod produktu: 01-02-0069-01-01

Opis

Princess Volume 1ml - wypełniacz HA usieciowany kwas hialuronowy

Princess Volume jest to sterylny, ulegający biodegradacji, wiskoelastyczny, idealnie czysty, izotoniczny i homogenizowany wypełniacz zmarszczek na bazie wysoko usieciowanego kwasu hialuronowego. Charakteryzuje się wysoką elastycznością i zdolnością do zwiększania objętości skóry, co umożliwia skuteczne modelowanie twarzy, dające widoczny, długotrwały i naturalny efekt.

Pricess Volume jest skuteczną metodą na wypełnienie policzków, lifting wolumetryczny, korekcję zapadniętych skroni, korekcję nosa lub wygładzenie głębokich zmarszczek oraz fałd na twarzy. Nadaje się także idealnie do powiększania ust oraz korygowania konturu twarzy. Po zastosowaniu wypełniacza Pricess Volume skóra odzyskuje witalność, staje się jędrna i pełna wigoru. Princess Volume to wypełniacz stosowany do głębszych kuracji oraz przywracania objętości skóry.

Preparat Princess Volume 1ml powinien być wstrzykiwany w głębokie warstwy skóry. Ampułko-strzykawka zawiera 1,0 ml wiązanego krzyżowo kwasu hialuronowego 23 mg/ml. Produkty dają naturalne i długotrwałe efekty, utrzymujące się od 6 do 12 miesięcy.

ZOBACZ CAŁĄ GAMĘ PRINCESS TUTAJ

Kryteria wykluczenia:

Wyrobu nie wolno stosować u:
- pacjentów, u których stwierdza się tendencję do występowania blizn przerostowych, zaburzenia pigmentacji lub skłonność do powstawania bliznowców; 

- pacjentów z chorobą autoimmunologiczną w wywiadzie lub stosujących immunoterapię;

- pacjentów ze stwierdzoną nadwrażliwością na kwas hialuronowy;

- pacjentów, u których wcześniej zastosowano trwałe wypełniacze w obszarze, w którym ma być wykonany zabieg:

- kobiet w ciąży lub karmiących piersią;
- pacjentów w wieku poniżej 18 lat.

Wyrobu Princess Volume 1ml nie należy stosować u osób przyjmujących leki przeciwkrzepliwe lub inhibitory agregacji płytek krwi (np. kwas acetylosalicylowy) bez uprzedniej konsultacji z ich lekarzem prowadzącym. Wyrobu nie wolno stosować w miejscach, w których występują zmiany skórne, odczyn zapalny i/lub proces zakaźny (np. trądzik, opryszczka). Wyrób nie może być stosowany w skojarzeniu z laseroterapią, peelingiem chemicznym ani mezoterapią.

Środki ostrożności dotyczące stosowania:

Produkt Princess Volume 1ml może być używany wyłącznie przez lekarzy, którzy ukończyli specjalne szkolenie w zakresie techniki wstrzykiwania w celu przywracania objętości tkanek twarzy. U osób z wrażliwą skórą można zastosować premedykację z użyciem środka miejscowo znieczulającego w postaci plastra lub kremu. Zużytą strzykawkę, igłę i pozostałości produktu należy wyrzucić do specjalnego pojemnika. 

Niepożądane działania uboczne:

Lekarz musi poinformować pacjenta o potencjalnych działaniach niepożądanych i/lub niezgodnościach związanych z implantacja wyrobu, które mogą wystąpić natychmiast lub z opóźnieniem. Po zastosowaniu wyrobu lub podobnych produktów obserwowano następujące zdarzenia i reakcje: obrzęk naczynioruchowy, zakażenia bakteryjne, powstanie zgrubień/grudek, krwawienie, wylewy podskórne, pieczenie, zmianę zabarwienia (zaburzenia pigmentacji skóry), uczucie 10 dyskomfortu, obrzęk, rumień, stwardnienie, ziarniniaki, krwiak, reaktywację wirusa opryszczki, nadwrażliwość nagromadzenie materiału w miejscu implantacji, widoczność implantu, zgrubienie, odczyn zapalny, podrażnienie, świąd, zasinienie po przypadkowym spowodowaniu zatoru tętniczego, obrzęk okolicy podoczodołowej (jarzmowej), migrację/przemieszczenie, martwicę w wyniku uszkodzenia naczyń, guzki (zapalne i niezapalne), zdrętwienie, ból, parestezje, widoczne ślady nakłucia, zaczerwienienie, zator tętnicy siatkówkowej, sarkoidozę, blizny, liszaj śluzowaty twardzinowy uogólniony, opuchliznę, teleangiektazje, tkliwość, zapalenie naczyń, skurcz naczyń, reakcję w czasie wykonywania wstrzyknięcia, utratę widzenia w wyniku niedrożności tętnicy siatkówki. W bardzo rzadkich przypadkach wstrzyknięcie innych wypełniaczy tkanek miękkich w okolicy gładzizny i skrzydełek nosa powodowało niedrożność tętnicy siatkówki. W rzadkich przypadkach możliwe jest wywołanie reaktywacji wirusa opryszczki na skutek bezpośredniego uszkodzenia aksonów nerwów spowodowanego przez manipulacje igłą lub ingerencję w tkanki i rozwój odczynu zapalnego po wstrzyknięciu wypełniacza. Rozwarstwienie
płaszczyzny podnaskórkowej w wyniku użycia wachlarzowatej igły może zwiększyć częstość występowania miejscowych działań niepożądanych. Wstrzyknięcie wypełniacza zbyt płytko lub nierównomierne rozprowadzenie wstrzykniętego produktu może prowadzić do powstania widocznych, bladych guzków w skórze. Dlatego istotne znaczenie ma uwzględnienie tych potencjalnych powikłań. Pacjenci muszą jak najszybciej powiadomić lekarza o wszelkich odczynach zapalnych utrzymujących się dłużej niż przez tydzień lub wszelkich innych skutkach ubocznych.

Lekarz powinien zająć się leczeniem tych działań niepożądanych w odpowiedni sposób. Wszelkie niepożądane działania uboczne związane z wstrzyknięciami wyrobu należy zgłaszać dystrybutorowi i/lub producentowi produktu.

Produkt przeznaczony jest do stosowania przez profesjonalistę.

Opinie mogą dodawać tylko zalogowani Klienci. Opinie pozytywne i negatywne wyświetlane są przez Administratora sklepu. Za każdą opinię Klient otrzymuje 25 pkt. w Programie Lojalnościowym.
Komentarzy: (6)

22 lipca 2021

Polecam! Klienci bardzo zadowoleni z produktów tej firmy.

19 kwietnia 2022

Polecam!! Klientki zadowolone

1 lipca 2022

Produkty wysokiej jakości, bardzo szybka wysyłka. Bardzo polecam.

24 września 2022

Polecam, plastyczny, dobrze się aplikuje

17 marca 2023

Najlepszy jak dla Mnie, usta wyglądają bardzo dobrze, naturalnie, bez efektu kaczego dziubka, 1ml wystarczy jak najbardziej. Polecam, to nie ostatni Mój zakup tego produktu. Pozdrawiam serdecznie

13 maja 2024

Bardzo dobry produkt, naturalny efekt

 

Darmowa dostawa już od 299 zł

Gratis do zamówienia powyżej 899 zł

Rabat 3% na pierwszy zakup tylko

dla zarejestrowanych klientów.

 

Produkty objęte promocją nie łączą
 
się z innymi rabatami.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium