Do darmowej dostawy brakuje: [[value]] [[currency]]

Otrzymujesz darmową dostawę!

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

 

Venome Biorevitalization H2O 2ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 169,00 zł 169.00
ilość szt.
Zyskujesz 100 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 3.67
Producent: Venome
Kod produktu: 01-04-0104-01-01

Opis

Venome Biorevitalization H2O 2ml

Intensywna stymulacja tkankowa i poprawa nawodnienia tkanek - 24 mg/2ml fragmentarycznego kwasu hialuronowego

Venome H2O to innowacyjna terapia stymulująca, której formulacja oparta jest o fragmentaryczny, wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy w stężeniu 24 mg/2ml, o wyjątkowych właściwościach regeneracyjnych, nadająca jednocześnie objętość i głębokie nawilżenie.

Preparat wpływa na przywrócenie odpowiedniego bilansu wodnego macierzy zewnątrzkomórkowej, pobudzając jednocześnie fibroblasty do intensywnej produkcji nowych włókien białkowych skóry, dzięki czemu odzyskuje ona odpowiednią jędrność i gęstość.

Produkt posiada certyfikat medyczny klasy III.

Produkt Venome H2O oparty jest o innowacyjny, fragmentaryczny kwas hialuronowy, który posiada niezwykłe właściwości stymulujące, z uwagi na możliwość skutecznej aktywacji receptora CD44 na fibroblaście, którego pobudzenie skutkuje przyspieszeniem metabolizmu i poprawą wydajności działania komórek. Białko CD44 jest jednym z głównych receptorów dla kwasu hialuronowego znajdującym się na powierzchni fibroblastów.

Jego wyjątkowe właściwości polegają na możliwości sterowania i przekazywania odpowiednich sygnałów do wnętrza komórki przyczyniając się do jej szybszego wzrostu, namnażana i intensywnej produkcji włókien kolagenu typu III, zwanego inaczej młodym kolagenem. Zwykły, wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy nie posiada właściwości stymulujących fibroblasty, przyczyniając się jedynie do przywrócenia odpowiedniego nawilżenia skóry.

Technologia produkcji Soft Touch 

Kwas hialuronowy to polisacharyd, który należy do grupy glikozaminoglikanów (GAG) i występuje w przestrzeni międzykomórkowej wszystkich organizmów żywych.

Budowa kwasu hialuronowego opiera się na tak zwanych monomerach, czyli połączonych ze sobą wiązaniami chemicznymi jednostkach N-acetylo-D-glukozaminy i kwasu D-glukuronowego.

Im więcej monomerów, tym wyższa będzie masa kwasu hialuronowego.

Z punktu widzenia poprawnej stymulacji oraz regeneracji skóry najbardziej optymalnymi wartościami dla HA w celu poprawy i zintensyfikowania metabolizmu komórkowego, będzie wielkość, w których posiada on od 20 do 40 monomerów w swojej budowie.

Kwas hialuronowy o wartościach wyższych lub niższych nie będzie posiadał właściwości stymulujących.

Technologia SOFT TOUCH pozwala podczas procesu produkcji wśród różnych mas kwasu hialuronowego wyodrębnić te wielkości, które posiadają najlepsze właściwości pobudzania komórek w obrębie skóry właściwej. Dzięki temu produkt Venome H2O wykazuje silne działanie w zakresie stymulowania fibroblastów poprzez idealnie dobrane masy kwasu, które posiadają zdolność aktywacji receptorów CD44.

Do określenia odpowiedniej ilości monomerów kwasu hialuronowego w technologii SOFT TOUCH wykorzystana została innowacyjna spektroskopia FTIR, która ma szczególne zastosowanie w analizie cząstek poprzez zastosowanie podczerwieni.

Dzięki metodzie spektroskopii farmaceutycznej w składzie H2O znajdują się jedynie fragmenty kwasu o wielkościach od 20-40 jednostek bazowych.

Działanie 

Wiskoelastyczny biorewitalizator stosowany do korekty objętości lub redukowania niedoskonałości powstałych wyniku choroby lub procesu starzenia się, np. w celu odmładzania skóry (biorewitalizacja) oraz zredukowania drobnych zmarszczek.

Dzięki zastosowaniu fragmentów kwasu hialuronowego, który ma zdolność aktywacji receptora CD44, nowe włókna kolagenowe produkowane są zdecydowanie szybciej, dzięki czemu skóra odzyskuje jędrność i właściwą gęstość, poprawie ulega jej struktura, a zmarszczki utrwalone i mimiczne zostają zredukowane.

Wskazania 

 • Widoczna wiotkość
 • Utrata nawilżenia
 • Zmarszczki utrwalone
 • Opadające chomiki
 • Utrata elastyczności skóry
 • Brak blasku

Technika wykonania zabiegu 

Produkt Venome H2O może być podawany w kilku metodach między innymi depozytowo, liniowo wstecznie lub w technice 5-punktów za każdym razem na głębokość skóry właściwej około 1,6-2,2 mm.

1. Metoda depozytowa – metoda depozytowa polega na depozytowym podaniu preparatu do skóry właściwej na całej twarzy lub w strefach wymagających szczególnej stymulacji.

2. Liniowo wsteczna– liniowe podanie produktu do skóry właściwej, w zagłębienia i fałdy skórne, celem wywołania stymulacji skóry w okolicach załamania.

3. Technika 5 punktów polega na wprowadzeniu igły prostopadle, w głębokie warstwy skóry właściwej oraz pozostawienie depozytów po 0,1-0,3 ml na punkt. Punkty należy rozmieścić w 5 miejscach po jednej i drugiej stronie twarzy. Oznaczone punkty są miejscami bezpiecznymi anatomicznie.

 • 1 punkt – 2 cm w dół od kąta zewnętrznego szpary powiekowej na linii łączącej z kątem żuchwy
 • 2 punkt - 1 cm bocznie od skrzydełka nosa
 • 3 punkt - 1 cm w linii prostej od chrząstki ucha
 • 4 punkt - 2 cm w dół i 1 cm przyśrodkowo od linii nakreślonej od kąta zewnętrznego czerwieni wargowej w dół
 • 5 punkt - 1,5 cm przyśrodkowo i w górę od kąta szczęki

Produkt przeznaczony do stosowania przez profesjonalistę.

 Sprawdź całą ofertę marki Venome TUTAJ

Opinie mogą dodawać tylko zalogowani Klienci. Opinie pozytywne i negatywne wyświetlane są przez Administratora sklepu. Za każdą opinię Klient otrzymuje 25 pkt. w Programie Lojalnościowym.
Komentarzy: (1)

27 listopada 2023

Bardzo fajny preparat. Dobrze nawilża i zagęszcza skórę. Ewentualnie wypukłości bardzo szybko znikają

 

Darmowa dostawa już od 299 zł

Gratis do zamówienia powyżej 899 zł

Rabat 3% na pierwszy zakup tylko

dla zarejestrowanych klientów.

 

Produkty objęte promocją nie łączą
 
się z innymi rabatami.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium