Do darmowej dostawy brakuje: [[value]] [[currency]]

Otrzymujesz darmową dostawę!

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Zaloguj się, aby otrzymać punkty i produkt dostępny w ramach Programu Lojalnościowego!

T-LAB PRP - Zestaw T-LAB PRP - Zestaw
Producent: T-Lab
Cena: 175,00 zł
szt.
zobacz więcej

T-LAB

T-biotechnology Laboratory Aesthetics, została założona w Turcji, w 2012 roku. Ze względu na jakość tworzonego przez nich sprzętu i dbałość o potrzeby konsumenta, marka ta cieszy się niezwykłym uznaniem. Już w 2014 roku wyprodukowali swój pierwszy profesjonalny sprzęt - Zestaw T-LAB PRP, który jest wykorzystywany do prowadzenia zabiegów związanych z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego - bardzo popularnych (ze względu na osiągane dzięki nim efekty) zabiegów medycyny estetycznej. Ten wysokiej jakości sprzęt do terapii prp znalazł uznanie wśród lekarzy i specjalistów na całym świecie. Dzięki produktowi T-Lab zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego PRP są znacznie szybsze i bezpieczniejsze, dając jednocześnie bardzo dobre efekty.

T-LAB PRP Zestaw

Zestaw T-Lab PRP to łatwy w użyciu, wysoce skuteczny zestaw typu "wszystko w jednym", który zapewnia cały sprzęt potrzebny do bezproblemowego zabiegu PRP. Jedną z kluczowych zalet zestawu jest jego wszechstronność - wykazuje udowodnione wyniki w terapii różnych problemów estetycznych i nie tylko.

Zestaw oferuje znakomite połączenie najwyższego wskaźnika odzyskiwania płytek krwi, najlepszej dawki płytek krwi i najwyższej czystości, dzięki rozwiniętym protokołom, kompatybilnym komponentom i specjalnie opracowanym probówkom do uzyskiwania PRP.

Sprawdzona jakość

Produkcja zestawów T-LAB PRP odbywa się zgodnie z surowymi standardami GMP firmy T-LAB - od surowca z tworzywa sztucznego po montaż probówek, od sterylizacji po pakowanie - wszystko to we własnym zakładzie, działającym zgodnie z normami jakości dla wyrobów medycznych. Głównym celem wszystkich tych procesów jest zawsze dostarczanie najlepszego produktu o tej samej jakości. 

Pełne bezpieczeństwo

Zestaw T-LAB PRP przechodzi przez wiele etapów kontroli od zakupu surowca do dostarczenia go profesjonaliście wykonującemu zabieg. T-LAB wielokrotnie testuje i weryfikuje każdy etap produkcji, a także raportuje i zarządza procesami otwartymi na inspekcje stron trzecich. Firma stosuje kontrole bezpieczeństwa z myślą o wytwarzaniu każdego ze swoich produktów z zachowaniem tego samego wysokiego standardu jakości.

  

Darmowa dostawa już od 299 zł

Gratis do zamówienia powyżej 899 zł

Rabat 3% na pierwszy zakup tylko

dla zarejestrowanych klientów.

 

Produkty objęte promocją nie łączą
 
się z innymi rabatami.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium