Do darmowej dostawy brakuje: [[value]] [[currency]]

Otrzymujesz darmową dostawę!

do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana

Zaloguj się, aby otrzymać punkty i produkt dostępny w ramach Programu Lojalnościowego!

Mercator Medical S.A.

Producent rękawic i materiałów medycznych jednorazowego użytku

Rękawice nitrylowe są jednym z kluczowych elementów wyposażenia gabinetu estetycznego, zapewniając skuteczną barierę przed mikroorganizmami i substancjami chemicznymi. Rękawice marki Nitrylex spełniają najwyższe standardy jakościowe i są chętnie wykorzystywane zarówno w gabinetach, jak i na domowy użytek, zwłaszcza przez osoby uczulone na lateks. 

Nitrylex Classic Blue

Rękawice Nitrylex Classic Blue to wyrób medyczny; są wykonane z nitrylu, materiału o doskonałych właściwościach ochronnych. Są one bezpudrowe, co eliminuje ryzyko alergii związanej z pudrem lateksowym. Rękawice te spełniają restrykcyjne kryteria Certyfikatu CE dla środków ochrony indywidualnej w kategorii III typ B, co świadczy o ich zdolności do skutecznego zapobiegania przenikaniu wirusów, grzybów i bakterii. 

Jednym z wyróżniających się elementów rękawic Nitrylex Classic Blue jest tekstura na końcach palców. Dzięki temu zapewniają one doskonały chwyt, co jest niezwykle istotne do zachowania precyzji podczas wykonywania zabiegów estetycznych. Jest to model uniwersalny oburęczny pasujący na obie dłonie. 

Nitrylex Basic PF

Nitrylowe rękawice diagnostyczne Nitrylex Basic to wyrób medyczny klasy I i środek ochrony indywidualnej kategorii III. Mają polimeryzowane i chlorowane wnętrze, są przeznaczone do ochrony pacjenta i użytkownika w środowisku medycznym.

Dobierz odpowiedni rozmiar i kolor

Rękawice Nitrylex są dostępne w różnych rozmiarach, włączając w to XS, S, M, L i XL, co pozwala dostosować je do różnych dłoni. Ponadto, można wybrać rękawice w klasycznym kolorze niebieskim oraz eleganckim czarnym kolorze

Normy, Certyfikaty i Bezpieczeństwo 

Rękawice Nitrylex jako medyczny środek ochrony indywidualnej spełniają wszystkie najnowsze regulacje dotyczące wyrobów medycznych, środków ochrony indywidualnej oraz wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Posiadają certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość i zgodność z normami. Są bezpieczne nawet dla skóry wrażliwej, ponieważ nitryl (kauczuk butadienowo akrylonitrylowy NBR) istotnie ogranicza ryzyko wystąpienia alergii. Dzięki temu rękawice nitrylowe stanowią idealną alternatywę dla rękawic wykonanych z lateksu.

 

 

Darmowa dostawa już od 299 zł

Gratis do zamówienia powyżej 899 zł

Rabat 3% na pierwszy zakup tylko

dla zarejestrowanych klientów.

 

Produkty objęte promocją nie łączą
 
się z innymi rabatami.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium