Do darmowej dostawy brakuje: [[value]] [[currency]]

Otrzymujesz darmową dostawę!

do kasy suma: 0,00 zł

Zaloguj się, aby otrzymać punkty i produkt dostępny w ramach Programu Lojalnościowego!

Belotero Balance bez lidokainy 1ml Belotero Balance bez lidokainy 1ml
Producent: Belotero
Cena: 339,00 zł
szt.
zobacz więcej
Belotero Balance Lidocaine 1ml Belotero Balance Lidocaine 1ml
Producent: Belotero
Cena: 325,00 zł
szt.
zobacz więcej
Belotero Intense Lidocaine 1ml Belotero Intense Lidocaine 1ml
Producent: Belotero
Cena: 329,00 zł
szt.
zobacz więcej
Belotero Lips Shape 0,6ml Belotero Lips Shape 0,6ml
Producent: Belotero
Cena: 319,00 zł
szt.
zobacz więcej
Belotero Revive 1 ml Belotero Revive 1 ml
Producent: Belotero
Cena: 349,00 zł
szt.
zobacz więcej
Belotero Soft bez lidokainy 1ml Belotero Soft bez lidokainy 1ml
Producent: Belotero
Cena: 325,00 zł
szt.
zobacz więcej
Belotero Soft Lidocaine 1ml Belotero Soft Lidocaine 1ml
Producent: Belotero
Cena: 309,00 zł
zobacz więcej
Belotero Volume bez lidokainy 1ml Belotero Volume bez lidokainy 1ml
Producent: Belotero
Cena: 347,50 zł
szt.
zobacz więcej
Belotero Volume Lidocaine 1ml Belotero Volume Lidocaine 1ml
Producent: Belotero
Cena: 388,00 zł
szt.
zobacz więcej
Belotero Lips Contour 0,6ml Belotero Lips Contour 0,6ml
Producent: Belotero
Cena: 329,00 zł
zobacz więcej

Belotero

Belotero od firmy Merz Aesthetics - najwyższej jakości produkty wytwarzane w Szwajcarii - to kompleksowe rozwiązania do wypełniania zmarszczek i modelowania ust oraz twarzy. Wypełniacze Belotero są znane i szeroko stosowane na całym świecie. Poszczególne preparaty mogą być używane osobno lub w połączeniu.

Zaawansowana Technologia Wytwarzania

W wypełniaczach marki Belotero wykorzystuje się opatentowaną technologię dynamicznego sieciowania kwasu hialuronowego, czyli Dynamic Cross-Linking Technology, dzięki której powstaje jednofazowy, spójny wielozagęszczony żel (Cohesive Polydensified Matrix). Ten zaawansowany proces zapewnia możliwość opracowania produktów o różnych cechach w zależności od potrzeb docelowych. 

Doskonałe Właściwości

Unikatowa kohesja, wysoki poziom elastyczności i plastyczności żeli Belotero to gwarancja silnej integracji wypełniacza ze skórą, wpływa także na pozostawanie produktu w miejscu iniekcji oraz odporność produktu na siły zewnętrzne.  

Szerokie Zastosowanie

Produkty Belotero  to doskonały wybór do wypełniania płytkich i średnich zmarszczek, wolumetrii oraz poprawy konturu ust. Poszczególne preparaty asortymentu wypełniaczy Belotero są doskonałe do korekcji drobnych zmarszczek, głębokiego nawadniania i powiększania ust. Wykazują zdolności do wiązania wody, co jest niezwykle ważne, gdy skóra traci nawilżenie i powstają zmarszczki.

Wskazania i Użycie

Gama produktów Belotero oferuje szeroki wybór wypełniaczy o różnych formułach, które można dopasować do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, by uzyskać harmonijne efekty.

  • Belotero Balance jest przeznaczony do techniki blanchingu - podawania płytko w górne warstwy skóry właściwej, co zapewnia naturalne rezultaty wygładzenia.
  • Belotero Soft świetnie sprawdzi się do korekty płytkich zmarszczek, takich jak kurze łapki czy zmarszczki wokół oczu. Ma także działanie nawilżające. 
  • Belotero Volume to preparat silniejszych właściwościach wypełniających. Łączy w sobie potężny efekt wolumetrii z doskonałą zdolnością integracji preparatu ze skórą, aby umożliwić modelowanie i kształtowanie produktu w tkance. Jest niezastąpiony w zabiegach wolumetrii żuchwy, policzków i skroni.
  • Belotero Lips Contour i Belotero Lips Shape to dwa produkty, które pozwalają na kompleksowe modelowanie ust, od uniesienia opadajacych kącików po zwiększenie objętości ust i uwydatnienie czerwieni wargowej.
  • Belotero Revive polecany jest do rewitalizacji skóry - poprawia nawilżenie dzięki wysokiej zdolności wiązania wody, ujędrnia, redukuje szorstkość i zaczerwienienia. 

 

Skład i bezpieczeństwo

Wypełniacze Belotero zawierają usieciowany kwas hialuronowy w różnym stężeniu i mające różny poziom usieciowania, a w niektórych wersjach także dodatek lidokainy 3.0 mg/ml, co dodatkowo poprawia komfort klienta. Jest przeznaczony wyłącznie do użycia przez profesjonalistów - lekarzy medycyny estetycznej i kosmetologów przeszkolonych z zakresu medycyny estetycznej.

 

 

Darmowa dostawa już od 199 zł

Gratis do zamówienia powyżej 899 zł

Rabat 3% na pierwszy zakup tylko

dla zarejestrowanych klientów.

 

Produkty objęte promocją nie łączą
 
się z innymi rabatami.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium