Do darmowej dostawy brakuje: [[value]] [[currency]]

Otrzymujesz darmową dostawę!

do kasy suma: 0,00 zł

Zaloguj się, aby otrzymać punkty i produkt dostępny w ramach Programu Lojalnościowego!

Hyacorp

Wypełniacze do konturowania ciała

Produkty Hyacorp MLF1 i Hyacorp MLF2, pozwalają osiągnąć pożądany wygląd ciała, oferując skuteczną i bezpieczną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów chirurgicznych. Są przeznaczone do wypełniania pośladków, ramion i innych części ciała, z wyłączeniem twarzy. 

Jak działają preparaty Hyacorp?

Sam mechanizm działania preparatu opiera się na wykorzystaniu kwasu hialuronowego, naturalnego składnika naszego organizmu. Powoduje uzupełnienie macierzy międzykomórkowej, co redukuje ubytki struktury anatomicznej skóry powstałe np. w wyniku liposukcji lub wypadku i przywraca jej prawidłowy wygląd. 

Efekty są natychmiastowe od pierwszego zabiegu i mogą trwać od 6 do 8 miesięcy. Czas utrzymywania się efektów zależy od stylu życia, wieku i rodzaju skóry.

Konturowanie Ciała

Preparat Hyacorp MLF1 i MLF2 to doskonałe narzędzie do konturowania powierzchni ciała - wchłanialny implant zawierający usieciowany kwas hialuronowy w ilości 20 mg. Dzięki nim możemy precyzyjnie wpłynąć na grubość fałdu skórnego, co pozwala uzyskać naturalny wygląd ciała. Produkty są dostosowane do różnych rodzajów skóry, zapewniając każdemu pacjentowi indywidualne podejście i spektakularne efekty konturowania.

Skuteczność i Zastosowanie Preparatu

Efekty działania preparatów Hyacorp są widoczne już po pierwszym zabiegu. Preparaty te znajdują zastosowanie w medycynie estetycznej, szczególnie przy konturowaniu powierzchni ciała, wypełnianiu ubytków struktury skóry oraz ujędrnianiu skóry. Dzięki nim można odzyskać naturalny wygląd ciała bez konieczności długotrwałego okresu rekonwalescencji po operacji.

Bezpieczeństwo Zabiegu

Osoba wykonująca zabieg musi być zaznajomiona z historią chorób pacjenta, ponieważ u pacjentów, którzy wcześniej posiadali jakieś schorzenia lub są np. w trakcie leczenia przeciwzakrzepowego należy podjąć odpowiednie środki ostrożności. Obszar, który będzie poddawany zabiegowi, nie może być narażony na nadmierne ciepło (mocne słońce, laser, solarium) lub zimno. Do kilku dni po zabiegu pacjenci powinni zrezygnować z zajęć sportowych oraz nie powinni masować miejsca iniekcji. Nie należy również narażać go na nadmierny nacisk. 

MLF1 czy MLF2 - który wybrać?

Wybór między HYACORP MLF1 a HYACORP MLF2 zależy od grubości tkanki. Jeśli zabiegowi chcesz poddać obszary, których grubość fałdu skórnego jest mniejsza, sięgnij po MLF1, a na fragmenty z grubszą skórą wybierz MLF2. 

 

 

Darmowa dostawa już od 199 zł

Gratis do zamówienia powyżej 899 zł

Rabat 3% na pierwszy zakup tylko

dla zarejestrowanych klientów.

 

Produkty objęte promocją nie łączą
 
się z innymi rabatami.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium