Do darmowej dostawy brakuje: [[value]] [[currency]]

Otrzymujesz darmową dostawę!

do kasy suma: 0,00 zł

Zaloguj się, aby otrzymać punkty i produkt dostępny w ramach Programu Lojalnościowego!

RegenACR Classic C1/B RegenACR Classic C1/B
Producent: Regenlab
Cena: 329,00 zł
szt.
zobacz więcej
RegenACR Plus ACR-C/BA RegenACR Plus ACR-C/BA
Producent: Regenlab
Cena: 589,00 zł
szt.
zobacz więcej

Regenlab

Firma Regen Lab jest cenionym producentem opatentowanej technologii do uzyskiwania autologicznego osocza bogatopłytkowego (A-PRP, Autologous Platelet Rich Plasma). Z pomocą tej technologii przetwarza się własną krew pacjenta, pozyskując płytki krwi, komórki oraz białka znajdujące zastosowanie w medycynie estetycznej.

Od roku 2003 Regen Lab SA skupia się na rozwijaniu wiedzy potrzebnej do projektowania i produkcji najwyższej jakości urządzeń medycznych, przeznaczonych do terapii komórkowej oraz do przygotowywania A-PRP.

Ich wszechstronne systemy pozwalają na tworzenie skrzepów fibryny o różnych kształtach i strukturach poprzez aktywację ex vivo PRP z glukonianem wapnia i/lub autologiczną surowicą RegenATS, dostosowując się do różnych potrzeb profesjonalistów z branży medycyny estetycznej.

Osocze bogatopłytkowe – jak działa i jakie ma zastosowanie?

To naturalny produkt powstały w wyniku oddzielenia osocza krwi od innych składników krwi. Zawiera ono wiele czynników wzrostu, które stymulują procesy regeneracyjne i gojenie się ran. Stosowane jest przede wszystkim w medycynie regeneracyjnej i estetycznej.

Zastosowanie osocza bogatopłytkowego w medycynie regeneracyjnej ma na celu przywrócenie funkcji uszkodzonych tkanek. W przypadku leczenia ran stymuluje proces gojenia i przyspiesza regenerację tkanek. Z kolei w medycynie estetycznej, osocze bogatopłytkowe wykorzystywane jest przede wszystkim do odmładzania skóry twarzy, szyi oraz dekoltu.

Osocze bogatopłytkowe stosowane jest również w połączeniu z fibryną bogatopłytkową, która stanowi matrycę dla czynników wzrostu zawartych w osoczu. Zabiegi te pozwalają na uzyskanie jeszcze lepszych efektów odmładzających oraz leczenia różnego rodzaju urazów i uszkodzeń tkanek.

Zestawy do pobierania krwi

Zestawy do pobierania krwi na osocze bogatopłytkowe składają się z kilku elementów, w tym z tubki z krwią pacjenta oraz z narzędzia do oddzielenia osocza bogatopłytkowego od innych składników krwi. Pobrana krew jest następnie poddawana specjalistycznemu przetwarzaniu, w wyniku którego uzyskuje się osocze bogatopłytkowe.

W ofercie Hyaloo dostępne są zestawy PRP Regeneris:

 

 

Darmowa dostawa już od 199 zł

Gratis do zamówienia powyżej 899 zł

Rabat 3% na pierwszy zakup tylko

dla zarejestrowanych klientów.

 

Produkty objęte promocją nie łączą
 
się z innymi rabatami.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium